Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Batllava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Grupi Folklorik Batllava është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Bardheci

Vllezerit Bajra

Vellezerit Gashi

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Zogaj

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Grupi Folklorik Batllava, Grupi Batllava, Batllava


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet