Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Folklorik Nga Gjilani është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Vellezerit Lleshi

Vellezerit Gojani

Vllezerit Bajra

Bijt E Sefes

Vellezerit Bardheci

Bijte E Marash Krasniqit

Vllezrit Lamallari

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Grupi Folklorik Nga Gjilani


Komente mbi këtë artist