Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Grupi Folklorik Nga Grabovci

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Folklorik Nga Grabovci është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareFluturim Mbi Kosove


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Dumoshi

Grupi Llapusha

Vellezerit Morina

Vellezerit Gojani

Bijt E Sefes

Vllezerit Bajra

Bijte E Marash Krasniqit

Vllezrit Lamallari

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Grupi Folklorik Nga Grabovci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet