Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Nga Shala E Drenices

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Grupi Folklorik Nga Shala E Drenices është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPavdekesia E Deshmoreve Ne Epoka Lavdie


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Gollaku

Grupi Folklorik Nga Drenica

Infinit Records

Bloody Soldierz

Night Rappers

Vëllezërit Zikolli

Xhevahiret

Red Dog

Crossbones

R.A.G

Tags: Grupi Folklorik Nga Shala E Drenices


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet