Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Lira - C'eshte Ajo Qe Zbret Nga Mali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

O ç'është ajo,
që po zbret nga mali
Me të zeza veshurë,
nga mali ajo po zbret
Në duart e saja,
shporta të argjendta
Plot me lule mbushurë,
për te dashurin e saj

Ky tekst u dërgua nga DD


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 24/11/2014


Grupi Lira - C'eshte Ajo Qe Zbret Nga Mali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'eshte Ajo Qe Zbret Nga Mali".
3. Video është e këngës "C'eshte Ajo Qe Zbret Nga Mali", por nuk këndohet nga Grupi Lira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Lira:


Komente 0