Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Llapusha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Grupi Llapusha është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Besim Dobruna lindi me 18.02 1967 ne Malishev i biri i nje artisti shum te madh Bislim Dobruna Besimi ket e trashigoj nga babai i ti Bislimi ishte nje valltar dhe humorist i njohur ku morri pjes ne te gjitha ahengje familjare ku as kush nuk filloj dasmen pa qen prezenc Bislimi ne odat e tyre ku i kishte hije vesha kombtare qe mbante gjithnjè tirqi, plis te bardh, po ashtu besimi filloj ne mosh shum te re te kendoj me qifteli me vllaun e ti Rexhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Grupi Llapusha

Komente 0