A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Mister

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Grupi Mister is a popular group/singers of Pop music. Në Dhjetor 1996, Grupi Mister marrin pjesë në Festivali i 35-të në RTSH me këngën "Krimi Nuk Jam Une". Në vitin 2003, Grupi Mister publikojnë albumin "Mister"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ervin Bushati

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Exception

Bulza

Plisat

Alternative

Tracks Band

Korgelt

Revolt Klan

Natyral

Spirit Voice

Alar Band


Tags: Grupi Mister, Mister, Ervin Bushati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019