Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Obelisku - Mjergull E Bardha Mbi Shkemb Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mjergull e bardha mbi shkemb
c'ke qe me ke ne kete vend

Mos ke shtene dashuri
me henen kam mbushur floririn

Si do te na palondrua
eshte me qejf e dashuruar

Vecantia ka dhe mbesen
mjergull e bardha mbi shkemb


Grupi Obelisku - Mjergull E Bardha Mbi Shkemb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjergull E Bardha Mbi Shkemb".
3. Video është e këngës "Mjergull E Bardha Mbi Shkemb", por nuk këndohet nga Grupi Obelisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku:


Komente 0