Më mbaj mend (për 1 muaj)


Grupi Obelisku - Të Të Marr Të Tërë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Të Marr Të Tërë".
3. Video është e këngës "Të Të Marr Të Tërë", por nuk këndohet nga Grupi Obelisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Grupi Obelisku - Të Të Marr Të Tërë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/03/2015

2015-03-16T10:16:32+00:00Cfare te kam bere moj shpirte moj xhane

E pse me qendron rende moj shpirte moj xhane

Te te marr te tere moj shpirte moj xhane

E sic e kemi lene moj shpirte moj xhane

E me krushqi e me kenge moj shpirte moj xhane.


Ky tekst u dërgua nga Emilicapi
Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet