Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Obelisku - Nga Kali Shpetova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E kur isha e vogel moj

E vajze goxha vajze
Kur isha e vogel
E vajze goxha vajze

E si do bej me ndjenjat moj

Kush do ikte e para
E Si do bej me ndjenjat moj
Kush do ikte e para

E kur shikoja nuset moj

Une po degjoj gjinkallen
E kur shikoja nuset moj
Une po degjoj gjinkallen

E me pushtonte frika moj

Si ta bej me vajzen
E me pushtonte frika moj
Si ta bej me vajzen.


Ky tekst u dërgua nga Emilicapi

Grupi Obelisku - Nga Kali Shpetova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Kali Shpetova".
3. Video është e këngës "Nga Kali Shpetova", por nuk këndohet nga Grupi Obelisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku:


Komente 0