Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Obelisku - Te Gjet Te Porta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Ermelinda:]
Te gjeta te porta me duar ne gji

[Vjola:]
Moj mentanana moj mendimini

iso; eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

[Ermelinda:]
Me pahi me shpune brenda ne shtepi

[Vjola:]
Moj mentanana moj mendimini

iso;eeeeeeeeeeeeeee

[Ermelinda:]
Ma kreve glikone e hengrem te dy

[Vjola:]
Moj mentanana moj mendimini

iso;eeeeeeeeeeeeeee

[Ermelinda:]
Ti me hape gojen mbushur me flori

[Vjola:]
Moj mentanana moj mendimini

iso;eeeeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga Emilicapi1

Grupi Obelisku - Te Gjet Te Porta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjet Te Porta".
3. Video është e këngës "Te Gjet Te Porta", por nuk këndohet nga Grupi Obelisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku:


Komente 0