Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Obelisku - Gjemimi Qe Gjemon Ne Bote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ci qellonte na hapi fleten nje e bringa
ngatarresa

Gjemimi qe gjemon ne bote ze i thekur
per nje porte

Gjirokaster shnderrin ne syrin e burrazit DMTH burrit
Ismaili DMTH Qemali

Ermelinda Bixhaku
marrese
Viola Beqo
marrese
Alvaro Cenko
marres,kthyes, hedhes
Julian Zholi
hedhes
Klidi Avdalli
iso
Fejzo Bani
iso
Orient Mema
iso
Pavli Simo
iso
Aleksander Xhaste
iso
Margelo Zhuli
iso


Ky tekst u dërgua nga Emilicapi1

Grupi Obelisku - Gjemimi Qe Gjemon Ne Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjemimi Qe Gjemon Ne Bote".
3. Video është e këngës "Gjemimi Qe Gjemon Ne Bote", por nuk këndohet nga Grupi Obelisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Obelisku:


Komente 0