Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Opari

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Opari është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kenga Lapardhiote

Bilbilat E Vrionit

Djemte E Mallakastres

Sazet E Kolonjes

Djemte E Vjoses

Ere E Tepelenes

Permbi Tepelene

Miqesia E Gramshit

Grupi Tepelenes

Gremza

Tags: Grupi Opari


Komente mbi këtë artist