Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Polifonik I Dukatit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Grupi Polifonik I Dukatit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ansambli Çipini

Grupi Polifonik I Mallakastres

Jehona Labe

Grupi Ergjëria

Grupi Polifonik I Bençes

Polifonia Labe

Kurora Labe

Grupi I Pleqve Të Himarës

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Tags: Grupi Polifonik I Dukatit, Dukati


Komente mbi këtë artist