Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Polifonik I Dukatit

Grupi Polifonik I Dukatit - Ç’i Do Nazet O Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8

Mos u tund moj qumështore
ç’i do nazet-o
nazet o, nazet e tua
je e vogël s’je për mua

Dhe një çikë mëndjen ma more
ç’i do nazet-o
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua

Je akoma për tu rritur
ç’i do nazet-o
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua

I ziu ta kisha ditur
ç’i do nazet-o
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua

Dhe ca kohe te kisha pritur
ç’i do nazet o
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua


Grupi Polifonik I Dukatit - Ç’i Do Nazet O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç’i Do Nazet O".
3. Video është e këngës "Ç’i Do Nazet O", por nuk këndohet nga Grupi Polifonik I Dukatit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Polifonik I Dukatit:


Komente 0