Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Polifonik I Libohovës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Grupi Polifonik I Libohovës është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

L.R.I

Kaonet Delvine

Bilbilat E Labërisë

Lot Kurbeti

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

Grupi Obelisku

Grupi Bilbili

Grupi I Vranishtit

Grupi Folklorik Hajredin Fratari

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Tags: Grupi Polifonik I Libohovës


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet