Grupi Shkendia Stjar

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi Shkendia Stjar është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike, popullore vlonjate dhe popullore dasmash. Më datë 27 Shtator 2018, Grupi Shkendia Stjar publikojnë videoklipin "Dasma Labe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Master D

Emotion 3

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial


Tags: Grupi Shkendia Stjar

Krijo Një Kartolinë