Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Shkendia Stjar

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi Shkendia Stjar është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike, popullore vlonjate dhe popullore dasmash. Më datë 27 Shtator 2018, Grupi Shkendia Stjar publikojnë videoklipin "Dasma Labe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lil G's

Etno Gangs

Jet

Bloody Gangstaz Family

Over's

Dpk

Afer

Okupatorat

Te Tjeret

Metamorf

Tags: Grupi Shkendia Stjar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet