Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Univers
Këngët (1)
Biografia
Komente (0)

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Grupi Univers është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Nëntor 1999, Grupi Univers marrin pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Nate Magjike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Grupi Univers

Komente 0