Më mbaj mend (për 1 muaj)


GT - On The Top

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "On The Top".
3. Video është e këngës "On The Top", por nuk këndohet nga GT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

GT - On The Top  (Feat. G-Fighter, KeepMan & Dj Blunt)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Fajt

Featuring

KeepMan

31/03/2010

2010-03-31T13:24:07+00:00spa,spa,spa.rox-i banden e kopilit e djegisecilin kur jon me mu DAKORT qa me ba o kopil qe je i dobt se kat sillesh lyp me ti qi robta thu edhe une di me ja ngre kamen , a thu edhe une di me ta sha nanen , qaki jaran qe spot nzinet veni ve a garat po don emrin me ta permen kur vini ne dardani thuni thuni ky spy.rox-i nuk osht i kti planeti sen sjeni ka boni po veq po ja ngulni karin vetit, jom i rrqetht, jom i 3nt krejt budall jom shqiptar jom i bardh e ta qi nanen cdo naaat, ddeeri te hanen te marten merkuren ejten e te premten ta bi fakturen . jom ka i ni do qe po thojn spy.rox-i ruju se ky i qim nana.ruju se u thyyy dryni babe's a po me doket a osht kam bonnn synii do jon ka m'thirrin o gjutlli o kinez o japonez oi trent krejt qishtu um thirrin se krejt po menojn se spy.rox nuk osht qaj i shtiri, nuk po di mu nal se kom shpejtsi qka me ba qishtu po rri. jom ma i miri perqata pom shan tpaska rrejt ksuh tpaska than q psy.rox munesh me nxan. kur traumpina na plan nuk kom me ju shfrytzu si viktima ju motrat krejt i keni rrospa i shtini neper dosta ju jeni repera dostaaaa...
e une jom qaj mangupi qi ju ha sikur
TOSTaaaaa


Ky tekst u dërgua nga  muhamed
Më Shumë Këngë Nga GT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet