Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

GT - Na Bim Hit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Bim Hit".
3. Video është e këngës "Na Bim Hit", por nuk këndohet nga GT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

GT - Na Bim Hit  (Feat. G-Fighter)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fajt

02/12/2012

2012-12-02T21:23:44+00:00Yeah yeah Gt izzlle Fight
Yeahh Prru Yeah Po po Popopo Prru prru yeah Prreeh

Ref/2x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin

GT

Kur o puna per hip hop un spritoj mi hi fellit ushqehna n'migrofon edhe pse kom trupin e njerit i marum me rreze tdiellit boj drit si vetetima gojen krejt flow trunin full t'musht me rima
kur e qiti nAksion aha e thirrin killa reper 5000 kubik me 52 ventilla me infinit njeri e di qe ma ki inati kungjat qoja nanes se ju kan ba bajat ahaa kur o puna per hip hop ktu e din kush dominon beatin edhe hitin e boj se jom number one me ju pa tu kcy tu ja fut shake dhe vodkt shum ta kisha ngjit po pom vjen munim prej vodkes vodkes vodkes vodkes

Ref/2x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin

G-fighter

Yeah Mthirrin Fajta qaj pej infinitit e din qe ma din tuten kur beatin e nagaziti kom qef e qysh kom qef ty tbertet momi tla desh nhymje teshat ti gjuj pi gjamit tla pa la qishtu e smuj diten mos rrini me fajterin se fajteri e ka siden reperat per mu jon si troshat e bukes jav hupi vedijen si me ra me tru prej malit tbukes ju boj tok si me bari tfierit qitash e kapishi tuaja tfajterit um gjen tPit tu fillit rep me krye um gjen shtrit tu njek beat nHip Hop me tPshtye

Ref/4x

Vina se na krejt qka kem e bina bim sa her vina ti nclub na nin na nin aa Jem tpart edhe krejt e din e din Mitrovic ferizaj prishtin prishtin


Ky tekst u dërgua nga Betim Rrahmani
Më Shumë Këngë Nga GT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet