Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Jeta Si Film Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


veq ni laps edhe ni leter o njeri sen ski ma shum
qite qdo fjal pi teje mos e le trunin n`vakum
mos um sfido pse e din ti shum mir
jom pasoj i ran si qen i lidht n`zingjir
qysh menon me mrri tu e perul njerin tond
per ty jeta koka film n`ket rast aktori mungon
jeta shkon qysh vazdhon edhe ec
sosht veq me bo fam ose mu livdu qe pec
si me pas ni perde syve ti sen s`je ka she
i harrove kejt s`intereson mo kush je
shfrytzoe qdo sekond qdo minut qe jeton
kur te kthen kryt permas shoqnia vjeter s`egziston
qeli syt o vlla mos e lyp afirmitetin
bonu zot i vetes sfidoe realitetin
sjom se ke mem lyp i bjen pishmon qka ke ba
po fundin e arrite hala fillimin pa e pa


Ky tekst u dërgua nga G3nc


Nuk kemi video për këtë këngë.


GT
Publikimi: 15/06/2010


GT - Jeta Si Film
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Si Film".
3. Video është e këngës "Jeta Si Film", por nuk këndohet nga GT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga GT:


Komente 0