Më mbaj mend (për 1 muaj)


GT & Tonic - Ton Naten

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ton Naten".
3. Video është e këngës "Ton Naten", por nuk këndohet nga GT & Tonic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

GT & Tonic - Ton Naten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Tonic

01/10/2013

2013-10-01T07:59:51+00:00Texti

Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat
Neser prap mu qu me ty
Diten tjeter all the time
me kalu po du me ty

GT :
Ey babe nalu veq pak
pom sillesh ti n'men qdo nat
flokt e gjata stilin Nice
per met marr ty a kom fat,
veq fol ku po don ti
nbanes n'hotel a nshpi
na pret rreki para deres
ikum larg veq un e ti.
Qa dush fol tonat i boj
krejt deshirat ti plotsoj
don miami a ibica
per ty First class e rezervoj
Qa mpelqen me ty e bi
je ti qe mbon mir mu ni
krejt i kishe lon anash
veq edhe nihere me nejt
veq une ti.

Tonic:
Kur mungon nuk jom kerkah
maybe babe that's why
menoj me ardh met marr met gjet me 1 fjal
me met me ty jom highh
Me kerkon tjeter nuk e sho veten
plus me u nal me menu per neser
qyre sa po ka qef me kalu 1 dit
mos me pas kompleks
relaks shary monotonin
e kthejm n'party biten kur e nin
just move your bady like a snake
ti pom jep energy skom nevoj per break
po du ton naten ti me kon ngat
neser prap mu qu me ty
per qa po foli ti edin sakt
je veq ti qe mshtin mu kthy

Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat , Ty Ngat
Po du ton naten ty Ngat
Neser prap mu qu me ty
Diten tjeter all the time
me kalu po du me ty


Ky tekst u dërgua nga Edison Ternava ( GT )
Më Shumë Këngë Nga GT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet