A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gugu - Nuk Ka Stop


Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2018

2018-07-13T18:00:05

Se ke iden si jam une
Me mu do pune, do pune
Se loca por tu boca, loca por tu boca
Pa ty asgje nuk u boka

Qele telefonin
Du me ta ni zonin
Veq pak me prit, veq pak me prit se po shijoj alkolin

Crazy, senet tona na i bojna
Crazy, ngom ca po thom
Krejt venin pesh na e cojna

Edhe njo, edhe njo
Nuk ka stop a po do mo
Une t'shikoj e ti m'shikon
Mos u ndal jo, mos u ndal jo

Ton naten shishet n'ajer
Hajde ti majem, ti majem
S'dalim as me mor ajer
S'maj pergjegjsi ti, ti i ke fajet

Qele telefonin
Du me ta ni zonin
Veq pak me prit, veq pak me prit se po shijoj alkolin

Crazy, senet tona na i bojna
Crazy, ngom ca po thom
Krejt venin pesh na e cojna

Edhe njo, edhe njo
Nuk ka stop a po do mo
Une t'shikoj e ti m'shikon
Mos u ndal jo, mos u ndal jo


Lyrics submited by gugu.al_fansKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019