Më mbaj mend (për 1 muaj)

Guri Rrokaj - Kenge Per Presidentin Turk Erdogan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lajmi bukur mori dhenë,
në gjithë botën sot po zjen
Erdogani tha me gojë
Shqipërinë do ta ndihmoj
Shteti turk dhe Ankaraja
tregoi dashurinë e saj
Shqipërisë iu gjend pranë,
porsi nëna për evlanë

Në Turqi tek gjysmëhëna,
Erdogan nuk bën më nëna
Burri i besës që s’të fal,
tha të bëhet një spital
Lacin po nge në themel
me gjithë lagje krejt po del
Do bëjë spitalin në Fier
për të gjithë vilajetin

Ky Rexhep Taip Erdogan
Presidenti turk me famë,
Për Shqipërinë do mbesë ikonë,
sa more sa malet të rrojë!
Guri Rrokaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/01/2021


Guri Rrokaj - Kenge Per Presidentin Turk Erdogan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Presidentin Turk Erdogan".
3. Video është e këngës "Kenge Per Presidentin Turk Erdogan", por nuk këndohet nga Guri Rrokaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Guri Rrokaj:


Komente 0