Më mbaj mend (për 1 muaj)

Guximtar Rushani & Agim Poshka - Gezuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ME PAK TE REJA, MES SHUME PIKEPYETJESH
VJEN DEH SONTE, KY NDERRIM VITESH
FESTON QYTETI, NDOSHTA EDHE TI
E UNE SI POETE, KERCEJ NE VETMI

refreni:
FESTOJ NE HESHTJE
NDJENJEN TIME TE TRADHETUAR
QENKA E THENE PER CDO FESTE
TE KETE DHE NJEREZ TE TRISHTUAR
SEC MU KUJTUA KADAREJA
NE KETE NATE TE BARDHE
JETOJME TE DY NE NJE QYTET
DHE RRALLE SHIHEMI SA RRALLE.

TE PERQAFUAR, ME DIKE TE NDESH
I THEM VETES I HUTUAR
SA SHPESH SHIHEMI SA SHPESH
JETON NE KETE QYTET
QE E BEN TE BRISHTE
JETOJ EDHE UNE CA SHTEPI ME LARG
ASHTU PADASHUR GABIMISHT.

refreni:
FESTOJ NE HESHTJE
NDJENJEN TIME TE TRADHETUAR
QENKA E THNE PER CDO FESTE
TE KETE DHE NJERZ TE TRISHTUAR
SEC MU KUJTUA KADAREJA
NE KETE TE BARDHE
JETOJME TE DY NE NJE QYTETE SA RRALLE SHIHEMI SA RRALE.
[2X]


Ky tekst u dërgua nga Dario

Guximtar Rushani & Agim Poshka - Gezuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gezuar".
3. Video është e këngës "Gezuar", por nuk këndohet nga Guximtar Rushani & Agim Poshka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Guximtar Rushani:


Komente 0