A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Guximtar Rushani - Vjeshta E Fundit


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2006


Jaa vjeshta e fundit ra
Shtrengura syt e mi lotojn pa tyyyyyyy
Pra gjethet ne her te that
Mblidhnin zerin tend shperndar ne kte naaaate

I ndjeja kur kaloja psheretin ma tleht e leht
gjethet e thata vjeshta rrotullon per neeeee

Reff:2
Ketu me duhesh edhe ti
Te lozim bashk ne si femi
Ne neten neper er dhe shi
VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy

Pra gjethet ne her te that
Mblidhnin zerin tend shperndar ne kte naaate
I ndjeja kur kaloja psheretin ma tleht e leht
Gjethet e thata vjeshta rrotullon per neeeee

Reff:1
Ketu me duhesh edhe ti
Te lozim bashk ne si femi
Ne neten neper er dhe shi
VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy

Veq dhimbja me shoqeron
Imazhin tend sot vjeshta ma tregoj
Dhe per nje qast te ndjeva pran
Ike me eren dhe me le shum mall

Ketu me duhesh vetem tiiii

Reff:1
Ketu me duhesh edhe ti
Te lozim bashk ne si femi
Ne neten neper er dhe shi
VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy

VJESHTEN e fundit ta jetojm te dyyyyyy


Lyrics submited by Lina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019