Më mbaj mend (për 1 muaj)

Guximtar Rushani - Malenake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  9

Hajde Malenake, duje lalen hejjjj heejjj
Hajde gush-bardhake, duje lalen heejjjj.

Hajde moj boj esmere, duje lalen hejjj opopo,
Hajde top sheqere, knoqe lalen hejjj.

Hajde goc e lales, c'e hudh vallen, hejjj hejjj
Hajde boj sheqere, knoqe lalen hejjj.

Hajde moj Malenake, ma jep fjalen hejjj hejjj
Hajde moj gush-bardhake, merre lalen hejjj.

Hajde goc e lales, c'e hudh vallen hejjj hejjj
Hajde boj-sheqere, knaqe lalen hej..

Hajde moj Malenake, ma jepp fjalen hejjj hejjj,
Hajde moj gush-bardhake , o merre lalen heej....


Ky tekst u dërgua nga Habibty

Guximtar Rushani - Malenake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malenake".
3. Video është e këngës "Malenake", por nuk këndohet nga Guximtar Rushani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Guximtar Rushani:


Komente 0