Gvstars
Gvstars

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gvstars është një grup artistësh. Mastercif(Aqif Neziri), BigBossi(Semir Xhemaili), Mali a(Ali Kamberi) dhe MiliMili(Saimir Zuberi) jan Shqiptar te ri dhe e kan pas ideen me e kreuar nji grup. Ajo idee lindji 28.02.2012 dhe nisin me bo kenga....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0