Gvstars
Gvstars
Gvstars
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Gvstars është grup artistësh. Mastercif(Aqif Neziri), BigBossi(Semir Xhemaili), Mali a(Ali Kamberi) dhe MiliMili(Saimir Zuberi) jan Shqiptar te ri dhe e kan pas ideen me e kreuar nji grup. Ajo idee lindji 28.02.2012 dhe nisin me bo kenga.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: MasterCif MasterCif  Komente 0