Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gyçe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gyçe është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gyçe (Ergys Meshi), reper underground nga Durresi, ka lindur ne nje fshtaht te Durresit, ku dhe mbaroj shkollen fillore ne fshatin Xhafzotaj. Ergysi kishte nje talent te vecante ne Freestyle, ku dhe zbuloi veten si reper. Ne 2008 ai inçizoi kengen e tij te pare "Jeta Njejt", e cila fliste per njerzit qe perpiqen te emigrojne per nje jete me te mire dhe per vuatjet qe njerzit kalojne larg vendit te tyre. Nje kenge shume e madhe edhe pse mosha e ti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentFjalt E Teperta Fukarallek (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Princi Rebel (Ani)

Scandali

Bleks

Lilnigga

Don Pine

Noka

Lani (Street Thugs)

DiabloMC

Mc Kristi

Don E-C

Tags: Gyçe, Gyce, Ergys Meshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet