Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gzim Hajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gzim Hajdini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2019, Gzim Hajdini publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2019 (2019)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ismajl Ismajli

Fidaim Gashi

Shaban Bytyqi

Faton Avdyli

Ferki Veseli

Arbër Aliu

Iljas Limani

Bujar Gashi

Arber Mavraj

Arbnor Dulla

Tags: Gzim Hajdini


Komente mbi këtë artist