Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gzim Metaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Gzim Metaj është një këngëtar. Gzimi është nga Ferizaj dhe jeton në Prishtinë. Një tip që pëlqen zhandre të ndryshme dhe gjithmonë sjell vallëzimin apo edhe në këngë diçka të përpuar nga ai, për të qenë sa më origjinal dhe për t’u prezantuar si Gzim. Kërcen kryesisht muzikën latine. Ndjek rregullisht një shkollë vallëzimi. Ka nje larmi aktivitetesh punësimi. Gzimi ka marrë pjesë edhe më parë në “The Voice”, por pa kaluar fazën e audicioneve te fshehura. Duke qenë një djalë me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gzim Metaj

Komente 0