A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gzim Ukiqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24
  • Origin:
  • Vushtrri 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Gzim Ukiqi is a popular singer of Pop music. Gzim Ukiqi kendon kenge R&B dhe eshte nga qyteza e vjeter e Vushtrrise. Ka disa bashkpunime me disa kengetare tjerë dhe gjithashtu disa kenge solo. Nga ai priten shume kenge te reja. Më datë 6 Prill 2018, Gzim Ukiqi publikon videoklipin "Neser Edhe Sonte". Më datë 28 Shtator 2018, Gzim Ukiqi publikon videoklipin "Ndale"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Qendrim Pllana

Petrit Geci

Red Bloody

Estto

Albatrit Muqiqi

Vali Kuqi

Egzon Pireci

Gëzim Gashi

Lind Islami

NORD (Rinor Durmishaj)


Tags: Gzim Ukiqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019