Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Durova Boll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Un me t'mir e ti zemer me t'kec
po me duket kemi nje dreç
nuk durojmm vetem shajm
njeri tjetrin aspak se permbajm !

REF:

Nuk shkon me zort durova boll
te them o djal rruga mbar
su be kijamet asgje sna gjet
vetem se ti vet ke mbet (2x)

Dashuria vdiç e ne mbetem hiç
sa ishim miq u beme armiq
tash nuk flasim jem te huaj
zemra zemren ka haruar !

REF:

Nuk shkon me zort durova boll
te them o djal rruga mbar
su be kijamet asgje sna gjet
vetem se ti vet ke mbet


Ky tekst u dërgua nga Sandy

Habibe Ostreni - Durova Boll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Durova Boll".
3. Video është e këngës "Durova Boll", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0