Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Lot Margaritar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Mbrem ne ender te pash
ooo jeta imee
perseri me shkakton trishime
une me vello te bardhe
pas ty vrapoja
hapa syt e ste pashh lotojaa

(ref 2x)
Lot margaritaar mbi
mbi shpirt te vrarr
oo endra ime ty te marte lumi
me mire une te mos kisha
flejt do isha me qet
po mzuri gjumi

Sa mendova qe te kisha haruar
endra me beri per tet kujtuar
une me vello te bardhe pas ty
vrapojaa hapa syt e ste pash lotoja
(ref 2x)
Lot margaritar mbi
Shpirt te vrar o endra ime
ty te marte lumi
me mire une te mos kisha flejt
do isha me e qet po mzuri gjumi


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina

Habibe Ostreni - Lot Margaritar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lot Margaritar".
3. Video është e këngës "Lot Margaritar", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0