A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Habibe Ostreni (Bibe) - Mos Mendo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2005

2005-11-19T00:00:00

Participating in

Nota Fest 2005


Gjithcka filloi nga nje miqesi
dhe kaloi ne nje dashuri
por cfar ndodhi as vet se dii shpejt mbaroi kjo per ne te dy

pse keshtu vepron,pse fajin se pranon pse tani nuk flet t`verteten se tregon,ndoshta deshrion cdo femer ta provosh por ki shum kujdes se rend mund te deshtosh

ReF:Por kur mos mendo se per ty dot vuj mos mendo isha e jotja dhe smund te jem e askerkuj une ende jam e re jeten e jetoj por tani kam mesuar qe me djem si te veprojj

Une besoja fjalet qe mi the
Kur mpremtoje per nje jet te re
por tani nuk di me se kush je su brengose fare qe me le

Ti aspak nuk din nje femer si ta cmosh apo vec mendon mbi ndjenja te kalosh po me ri i qet nje dit do ta kuptosh se nuk eshte e lehte dike ti ta mashtrosh

ReF:Por kur mos mendo se per ty dot vuj mos mendo isha e jotja dhe smund te jem e askerkuj une ende jam e re jetene jetoj por tani kam mesuar qe me djem si te veproj


Lyrics submited by  KaltrinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019