Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Haa haa...
Ike pa pritur,
Une asgje pa ditur,
Pa lamtumire,pa lamtumire.
Te kerkon kjo zemer,
Vuaj se jam femer,
E kam veshtir,e kam veshtiir..

Ref:
Sa nostalgji e sa pritje te gjata
Monotoni
Eshte dita edhe nata,
Ti me mungon si drite
ne keta dy sy..(2x)

Haa haa...
Vetem bardh e zi
Jeta eshte pa ty,
Ska kolori,ska kolori.
Nuk kam lumturi,
Se ta fala ty,
E jam venit,e jam veniiit

Ref:
Sa nostalgji e sa pritje te gjata
Monotoni
Eshte dita edhe nata,
Ti me mungon si drite
ne keta dy sy...(4x)


Ky tekst u dërgua nga Bukuri Nga Dibra E MadheHabibe Ostreni (Bibe)
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/03/2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Habibe Ostreni - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0