Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Me Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

a thua une jam verbu erresir gjithkund per mu pse pak drit
per mua ska a thua dielli nuk
del me pse te dua gaboj sonte
gjithqka mallkoj un dhe ti ishte
gabim perfundoi dheky tregim
pse te dua gaboj me per ty nuk kam nevoj me beso jam pendu
gjdo gje ka perfundu me e fort
pa ty jam(pa ty jam)e jotja me
nuk jam(me nuk jam)me harro te lutem shko mos me kerko me
harroo pa ty do te jetoj(do te jetoj) ne mes nesh gjithqka
mbaroi sdua me per ty te qaj
per te gjitha ti ke faj mjaft me
ty te kam duru do te lind dielli dhe per muu pse te dua gaboj sonte gjithqka mallkoj un dhe ti
ishte gabim perfundoi dhe ky
tregim pse te dua gaboj me per
ty nuk kam nevoj me beso jam pendu gjdo gje ka perfundu me
e fort pa ty jam(pa ty jam)e jotja me nuk jam(me nuk jam)me harro te lutem shko mos me
kerko me harro pa ty do te jetoj(do te jetoj) ne mes nesh gjithqka mbaroi me e fort pa ty jam(pa ty jam)e ejotja me nuk jam(me nuk jam)me harro te lutem shko mos me kerko me
harroo pa ty do te jetoj(do te jetoj)ne mesnesh gjithqka mbaroiiiiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga Xilaja

Habibe Ostreni - Me Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Harro".
3. Video është e këngës "Me Harro", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0