Më mbaj mend (për 1 muaj)

Habibe Ostreni - Këngë Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kenge moj ti shko merr dhene
Kush ta ngriti t moj folene
Kenge moj na mbush me gezime
Ne tek ti gjejm ngushellime

Hej hej hej e he hej
E he ej

Ref...x2
Kenge moj buçit ne male
Ej barinjt le te hedhin valle
Edhe qingjat le te blegerojne
Kur bylbylat te kendojn o hej

Kenge moj ti shko merr dhene
Kush ta ngriti ty moj folene
Kenge moj na mbush me gezime
Ne tek ti gjejm ngushellime

Hej hej hej e he hej
E he hej

Ref...x2
Kenge moj buçit ne male
Ej barinjt le te hedhin valle
Edhe qingjat le te blegerojne
Kur bylbylat te kendojn o hejNuk kemi video për këtë këngë.
Habibe Ostreni - Këngë Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Moj".
3. Video është e këngës "Këngë Moj", por nuk këndohet nga Habibe Ostreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):


Komente 0