Official Video

Habibe Ostreni (Bibe) - Dy Aktor


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/04/2012

2012-04-04T15:54:37

Video Produksioni:

Fadil Veseli ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Aktor" kënduar nga Habibe Ostreni (Bibe).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Habibe Ostreni (Bibe) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Habibe Ostreni (Bibe):