A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Habil Hoxha

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Habil Hoxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Tetor 2017, Habil Hoxha publikon videoklipin "Sa Te Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shenoll Semi

Sokol Matoshi

Mursel Zymberi

Titi

Faton Sofra

Nderim Kurti

Besnik Cikaj

Genc Leka

Biti Dragusha

Flurim Susuri (Luli)


Tags: Habil Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019