Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - S'paske Pas Nje Pike Meshire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

s'paske pas një pik mëshire,
qysh mësova unë ksi soj,
xhani aman
qysh mësova unë ksi soj.

(ref.)
s'pres prej teje farë të mire
vec me fol o njëher me goj
xhani aman.
vec me fol o njëher me goj.

pse m'ke marrë kaq shumë mëri
s'shkohet jeta me inat
xhani aman
s'shkohet jeta me inat

(ref.)
fol me gojë o syni i zi
mos ki frikë se ben mëkat
xhani aman
mos ki frikë se bën mëkat

paske pas moj zemrën hekur
qysh durove mori xhan
xhani aman
qysh durove mori xhan

jam betu se nuk du tjetër
trëndafile o në elbasan
xhani aman
trënadafile o në elbasan


Ky tekst u dërgua nga Drini Bala

Hafsa Zyberi - S'paske Pas Nje Pike Meshire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'paske Pas Nje Pike Meshire".
3. Video është e këngës "S'paske Pas Nje Pike Meshire", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0