Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Fol Nji Here Moj Shtatselvi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Fol njiher moj shtatselvi
Dil në derë o moj goc
Të shof syt e zi

Dil në derë o moj goc
Të shof syt e zi

Dil njiher se m’zuni halli
Në pranverë o moj goce
Do t’marri malli

Në pranverë o moj goc
Do t’marri malli

Kam dëshirë të fal nji kujtim e
Xhevahire moj goce
Me mallëngjime

Xhevahire moj goce
Me mallëngjime

Një peshqesh për dashurin e
Një buzqeshje moj goce
Për bukurinë

Një buzqeshje moj goce
Për bukurinë


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Hafsa Zyberi - Fol Nji Here Moj Shtatselvi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Nji Here Moj Shtatselvi".
3. Video është e këngës "Fol Nji Here Moj Shtatselvi", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0