Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Kumuri Qafebardhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E kumuri e moj lalës
O moj qajafbardhë
E dil e prite moj lalën
O në Qajafë Shkabë

E dil e prite moj lalën
O në Qajafë Shkabë

E kumuri moj e lalës
O moj sy zezë
E dil e prite moj lalën
O në fushë t’Prezë

E dil e prite moj lalën
O në fujushë t’Prezë

O qeraxhi o lal
Të kam vëlla x2

O m’a jep gjokun lalës
Pa qera x2

O jarana na ne
Eja ke lala e
O jarana na na
Të dal lala përpara e

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/10/2012


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0


Hafsa Zyberi - Kumuri Qafebardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kumuri Qafebardhe".
3. Video është e këngës "Kumuri Qafebardhe", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.