Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Moj Thellenxa Mitare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O moj fëllonx e moj mitare
O qenke nisun o për o Kaninë
Shko dhe mos u vënon fort
Fare mos e harro dashuninë dashuninë

Shko dhe mos u vënon fort
Fare mos e harro dashunin dashunin

O paske marr o nji rrug të gjat e
O s’mund të rri o nji ditë pa ty
Shpirti s’po m’gjen rehat
Rehat e s’mund të vej gjum në sy në sy

Shpirti s’po m’gjen rehat
Rehat e s’mund të vej gjum në sy në sy e

O po vjen koha e lumtunis e
O që të rrim o të dy pranë
Të gëzojmë ditët e dashnisë
Të dashunisë kur t’vish nuse në Tiran në Tiranë

Të gëzojmë ditët e dashnisë
Të dashunisë kur t’vish nuse në Tiran në Tiranë

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/06/2011


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0


Hafsa Zyberi - Moj Thellenxa Mitare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Thellenxa Mitare".
3. Video është e këngës "Moj Thellenxa Mitare", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.