Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Si më ke sytë o moj
Më ke vetllat
Ashikun në sevda
Sevda ç'i shtjeve

Hajde më jep fjalën e
E dashunisë
O ani të bukurisë
Lule jasaman o kërkoj o derman

Ref...
E plot me nur e
Sa aman sa të pashë
O ani dy dy sytë e tu
Lule jasaman o kërkoj o derman

Buza jote o moj
Si qershia kuq flak
Balluket e moj si
Si florini kur verdhë

Hajde më jep zemrën
Se fort ta du
O ani dy sytë e tu
Lule jasaman o kërkoj o derman

Ref...
E plot me nur e
Sa aman sa të pash
O ani dy dy sytë e tu
Lule jasaman o kërkoj o derman

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 11/09/2011

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0


Hafsa Zyberi - Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat".
3. Video është e këngës "Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.