Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Rrallë Kam Pa Ksoj Bukurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  4

Rrall kam pa ksoj bukurie
Por si hana tuj ndriçu
Gërshetat moj t'paskan hije
C'ti pëlqeva sytë e shkrum

Gërshetat moj t'paskan hije
C'ti pëlqeva sytë e shkrum

Të shikoj me mallëngjim e
Rashë në zor prej dashunisë
Do t’i ruj por si kujtim
Tiparet e bukurisë

Do t’i ruj por si kujtim
Tiparet e bukurisë

Deri ditën kur të pashë
rashë në zor e rashë në hall
Moj burbuqe në behar
Je e mirë një vajzë e mbarë

Moj burbuqe në behar
Je e mirë një vajzë e mbarë


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hafsa Zyberi - Rrallë Kam Pa Ksoj Bukurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrallë Kam Pa Ksoj Bukurie".
3. Video është e këngës "Rrallë Kam Pa Ksoj Bukurie", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0