Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Këngë Për Kaja Karafilin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Dit e hane o moj dit e zez
Krisi pushka mun ne Pez

Krisi pushka mun ne Pez

Mu ne Pez e mun ne kryzi
Lufton Kaja me gjith ushtri

Lufton Kaja me gjith ushtri

Me ushtri me bataljon
Kan rrethu o nji grup gjermon

Kan rrethu o nji grup gjermon

Grup gjermon o ni grup tradhtar
Lufton Kaja nji shok i rrall

Lufton Kaja nji shok i rrall

Krisi pushka gjemoj toka
Than bejleret o ç'jan o kto topa

Than bejleret o ç'jan kto topa

Nuk jan topat e gjermanit
Por jan bumjet e Kajamit

Por jan bumjet e Kajamit

Shkoj haberi ke bab o Myslymi
Ç'u vra Kaja Karafili

Ç'u vra Kaja Kaja trimi

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 17/10/2012


Hafsa Zyberi - Këngë Për Kaja Karafilin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Kaja Karafilin".
3. Video është e këngës "Këngë Për Kaja Karafilin", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0