Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Balluket E Tuja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Balluket e tua mi goc e
Rreth me kaçurrela
Duken bukuri

Se plot me lule mi goc e
Po na vjen o pranvera
Ç’m'i ke sytë e zi x2

Faqet e tuja moj goc e
Si shegë devedishe
Vetllat ly me bojë

Se kur më flet o moj goc e
Porsi dallanyshe
Sa të dashuroj x2

Shtati jot o moj goc e
Si selvi e gjatë
Veshë për bukuri

Se fol me gojë o moj goc e
Mos më rri me inat
Ç’më ke sytë e zi x2

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 27/11/2010


Hafsa Zyberi - Balluket E Tuja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balluket E Tuja".
3. Video është e këngës "Balluket E Tuja", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:


Komente 0